Lammers blijft koel: "Het team en ik zijn al langer in vorm"

Sam Lammers is blij met de huidige vorm van zijn FC Utrecht. De spits merkt dat zijn ploeg er lekker inzit: ook tegen PEC Zwolle kwam de goede vorm naar boven; 5-1 bleek te eindstand.

"De wedstrijd kwam wat traag op gang, maar het kende een geweldig einde. Met een aandeel voor veel verschillende jongens ook en dat is ook goed voor het team", opent Lammers bij FC Utrecht. Mark van der Maarel krijgt lof. "Ik had al eerder gezegd: 'het van der Maarel effect'. Hij stond er twee minuten in en we stonden 2-0 voor. Hij heeft een hele goede wedstrijd gespeeld en dat heeft hij zelf afgedwongen. Maar dan is het ook mooi dat het stadion en de spelersgroep daarin meegaan."

Zelf scoorde Lammers nu al vier duels op rij. "Het zegt iets over mijn vorm, maar het team en ik zijn al langer in vorm. Dit is alleen een stukje bevestiging en die ballen vallen ook net goed. Ik was al heel veel eerder tevreden met het team en mijn aandeel erin. Maar als spits is het lekker dat die goals vallen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
vr
9/01
NEC Nijmegen
20:00
FC Utrecht
zo
18/01
FC Volendam
14:30
FC Utrecht
zo
25/01
FC Utrecht
16:45
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
8 FC Twente 15 3 21
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
10 Go Ahead Eagles 15 -1 18
Bekijk de hele stand