Kuijt en Beerschot ontsnappen door wonder mogelijk aan degradatie

Dirk Kuijt loopt van het veld af
Dirk Kuijt loopt van het veld af Foto: © BSR Agency

Dirk Kuijt. voormalig voetballer van FC Utrecht en Feyenoord, krijgt mogelijk hulp nu hij zich probeert te handhaven met Beerschot. België wil het competitieformat radicaal op de schop lijkt te gooien waardoor er mogelijkheden zijn.

Dinsdagavond meldde Sporza dat de Belgische competitie volledig omgegooid wordt, al gaat dat wel doorgang vinden vanaf het nieuwe seizoen. De clubs willen namelijk weer terug naar het klassieke competitieformat, zoals de Eredivisie waardoor het play-off systeem voor de titel naar de uitgang verdwijnt, zo weet Voetbal International. 

Voor Kuijt lijkt er goed nieuws op komst, want de Nederlandse oefenmeester staat namelijk laatste. Maar nu de competitie van 16 naar 18 clubs lijkt te gaan uitbreiden, mag zijn team misschien gewoon blijven. Enkel de nummer zestien zal een play-off moeten spelen. Kuijt heeft met zijn team momenteel een achterstand van vijf punten op nummer vijftien Kortrijk.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
vr
9/01
NEC Nijmegen
20:00
FC Utrecht
zo
18/01
FC Volendam
14:30
FC Utrecht
zo
25/01
FC Utrecht
16:45
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
8 FC Twente 15 3 21
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
10 Go Ahead Eagles 15 -1 18
Bekijk de hele stand