Kruys lyrisch: "Dat doet de staf van FC Utrecht voortreffelijk"

FC Utrecht heeft een opmerkelijke eerste seizoenshelft achter de rug in de Eredivisie, met de ploeg op de tweede plek. Clublegende Gert Kruys kijkt vol bewondering naar het team van Ron Jans.

"Ik heb het bijna nog nooit meegemaakt, een keer dat FC Utrecht tweede stond een periode dat waren het begin jaren 80. Maar dit is ongekend", zei Kruys in een uitzending van FC Utrecht TV.

Kruys is vooral onder de indruk van het collectief en de manier waarop de ploeg speelt. "Ik geniet van het collectief van Ron Jans." Het feit dat spelers als Jens Toornstra, voorheen op de bank, nu weer spelen en presteren, toont de kracht van het team. "Een aantal jongens op de bank, tot voor kort, gaat Jens Toornstra weer spelen en levert, dus het is niet zo dat spelers die gepasseerd worden met zo’n gezicht zitten. Dus het managen van zo’n groep doet de staf van FC Utrecht voortreffelijk."

De huidige tweede plaats van FC Utrecht in de Eredivisie is volgens Kruys geen toeval, hoewel hij zich bewust is van de uitdagingen die nog komen. "Het resultaat op dit ogenblik is een ongekende tweede positie en dat is geen toeval. Natuurlijk realiseren we ons ook wel dat de tweede plaats misschien wel iets te hoog gegrepen is, maar het bestaat wel, en de eerste vijf zou fantastisch zijn."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/03
FC Utrecht
16:30
NAC Breda
zo
9/03
Willem II
12:15
FC Utrecht
za
15/03
FC Utrecht
16:30
NEC Nijmegen
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 22 31 54
2 PSV 23 45 52
3 FC Utrecht 23 6 43
4 Feyenoord 22 20 40
5 AZ 22 17 40
6 FC Twente 22 16 39
7 Go Ahead Eagles 22 6 35
Bekijk de hele stand