Kooy traint niet meer bij hoofdmacht: "Moet mijn toekomst bekijken"

Wessel Kooy bij Jong FC Utrecht
Wessel Kooy bij Jong FC Utrecht Foto: © BSR Agency

Jong FC Utrecht ging maandagavond met 2-0 onderuit tegen Vitesse. De nieuwe nederlaag van de Utrechtse beloften zorgde opnieuw voor veel kritiek. Er wordt veelvuldig gezegd dat de talenten nog niet klaar zijn voor de hoofdmacht.

"Ik denk dat we goede en talentvolle spelers hebben. Die kunnen zeker wel klaar zijn voor het eerste", countert Wessel Kooy bij ESPN die kritiek. "We trainen elke dag volle dag en proberen ons klaar te stomen voor het eerste. Maar nu is het nog niet zo. Hopelijk in de toekomst wel."

De captain van Jong FC Utrecht traint niet meer mee bij het eerste elftal. "Ik trainde in de voorbereiding mee. Daarna ben ik weer teruggegaan naar Jong. In oktober ben ik geblesseerd geraakt en daarna heb ik niet meer meegetraind", zo geeft hij aan.

Recent kwamen er geruchten naar buiten dat Kooy deze zomer wil vertrekken uit de Domstad. In de zoektocht naar speelminuten zou hij FC Utrecht willen verlaten, zo liet zijn zaakwaarnemer Danny Ris optekenen. Bij ESPN wordt de verdediger gevraagd naar zijn toekomst: "Ik moet dat even bekijken."

"Ik wil hier mijn wedstrijden spelen, daar ben ik ook mee bezig. Ik wil goede prestaties neerleggen. En dan moeten we na de zomer gaan kijken wat er gaat gebeuren", aldus Kooy.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
FC Utrecht
16:45
Heracles Almelo
zo
17/08
Sparta Rotterdam
14:30
FC Utrecht
zo
24/08
FC Utrecht
14:30
Excelsior
zo
31/08
PEC Zwolle
14:30
FC Utrecht
zo
14/09
FC Utrecht
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
Bekijk de hele stand