Koevermans over Haller: "Dat is achteraf wel een mispeer geweest"

Danny Koevermans
Danny Koevermans Foto: © BSR Agency

Sebastien Haller is terug bij FC Utrecht. Danny Koevermans werkte eerder al met de Franse Ivoriaan, toen hij spitsentrainer was bij FC Utrecht.

Koevermans was in eerste instantie niet de grootste fan van de spits. "Toen hadden we ook Ruud Boymans en daar was ik eigenlijk wel echt fan van. Toen kwam Sebastien Haller er ook bij. In eerste instantie dacht ik daar zit wel echt iets in, maar aan het einde van het seizoen was het de vraag of we hem nou moesten kopen. Toen heb ik aangegeven voor Boymans te kiezen. Dat is achteraf wel een mispeer geweest, haha."

"Ruud bleef constant geblesseerd, dus het is maar goed dat Utrecht toch de keuze heeft gemaakt hem wel te kopen. We zijn nu tien jaar verder en hij heeft wel een aardige carrière gehad", zo sluit hij af.

Lees meer:
0 reacties