Kenneth Perez kraakt FC Utrecht na nederlaag: "Wat een niveau"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © Pro Shots

Kenneth Perez liet na FC Utrecht–Feyenoord (0-1) zijn verbazing blijken over het niveau van het duel. De Deense oud-voetballer vond het spel van beide teams beneden de maat en stelt voor om zijn verwachtingen bij te stellen.

"In deze competitie is één ploeg veel en veel beter dan de rest", begon Perez bij Dit Was Het Weekend op ESPN. "Dan heb je een hele tijd niets. Misschien moeten wij als analisten ook een streep zetten door het niveau. Dat is niet al te best, want anders word je elke keer heel erg verdrietig. Dat begon vandaag om kwart over twaalf." Over het duel zelf was hij duidelijk: "Wat een wedstrijd was dat zeg qua niveau." Analist Marciano Vink voegde toe: "Ik denk dat dit vanuit Feyenoord-zijnde het maximaal haalbare is."

"Je ziet het ook aan de middenvelders." Perez ging verder met zijn kritiek: "Ik zat vandaag de wedstrijd te kijken en ik snap dat de velden minder zijn geworden door het weer in Nederland, maar drie keer overspelen was te veel gevraagd. Het viel mij tegen, ook van FC Utrecht. Er was geen moment rust in het spel en het was chaotisch. De angst was er en het niveau van Feyenoord was ook niet goed. Het is voor Feyenoord op dit moment gewoon overleven", aldus Kenneth Perez.

Zet in op FC Utrecht tegen FC Twente!

FC Utrecht speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij FC Twente. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties