Kaartverkoop voor duel met Fortuna loopt stroef: "Ik denk..."

De kaartverkoop voor de uitwedstrijd van FC Utrecht tegen Fortuna Sittard loopt opvallend moeizaam. In tegenstelling tot eerdere duels vliegen de uitkaarten deze keer niet over de toonbank.

"Ik denk toch dat het een financieel verhaaltje aan het worden is voor de mensen", klinkt het in de Paul & Pessel Podcast uit de mond van Appie Boonen. De heren wijzen op de oplopende kosten die supporters maken gedurende het seizoen, en signaleren dat sommige mensen binnen de club wellicht denken dat fans toch wel blijven komen .

Ook de verkoop van business-passe-partouts verloopt stroef. Voor vier wedstrijden betaalt men zo’n 700 euro, exclusief btw. "Daar staan de mensen op dit moment niet voor in de rij" aldus Paul Pessel. 

De hoge prijs komt bovenop de kosten van een reguliere seizoenkaart en eerdere Europese voorrondes, wat voor veel bedrijven en supporters een flinke drempel blijkt. "Daar zit gewoon een pittig prijskaartje aan", aldus Pessel. De vrije verkoop van niet-teruggekochte passen begint na 19 september. Inmiddels zijn de reguliere passe-partouts wel volledig uitverkocht

Zet in op FC Utrecht tegen Feyenoord!

FC Utrecht speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties