Jonathans baalt: "Domper, dit zijn wedstrijden die je moet winnen"

Miliano Jonathans baalt
Miliano Jonathans baalt Foto: © BSR Agency

FC Utrecht ging zondag in eigen huis onderuit tegen Almere City. In De Galgenwaard eindigde het duel in 0-1. Miliano Jonathans had er na afloop flink de pest in.

"Dit is een domper. Dit zijn wedstrijden die je moet winnen. We hebben helaas punten laten liggen. Het is gewoon heel zonde", zei hij na het laatste fluitsignaal bij RTV Utrecht. Zelf was Jonathans nog dichtbij de 1-1. Hij trof de lat.

"Hij ging op de lat. Ik raakte 'm misschien net iets te ver naar de onderkant, maar op zich wel lekker. Het kwartje valt dan net niet aan onze kant", baalde de aanvaller, die het tegen Almere opnieuw moest doen met een invalbeurt. "Of ik niet het gevoel heb van: Waarom mag ik niet spelen? Ik ben nog vrij nieuw. Ik probeer mezelf op de trainingen te laten zien."

"Het is aan de trainer om die keuze te maken. Ik geef het de tijd. Ik ben zeker geduldig", aldus Jonathans, die ziet dat FC Utrecht het lastig heeft. "Het is allemaal even niet op orde. We moeten keihard weer gaan trainen met z'n allen en keihard ons best doen om volgende week een mooi resultaat neer te zetten. Ik denk dat we daar alles aan gaan doen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand