Joël Drommel gevierde man bij Sparta: "Laat ik na het seizoen zien"

Joël Drommel na de zege van Sparta in Utrecht
Joël Drommel na de zege van Sparta in Utrecht Foto: © BSR Agency

Joël Drommel groeide zondagmiddag wederom uit tot dé sterkhouder aan de kant van Sparta. De Rotterdammers waren in Utrecht met 0-1 te sterk voor de FC, mede door een aantal fraaie reddingen van de verhuurde PSV'er.

Toch kneep Drommel hem in de slotfase nog wel eventjes bij het penaltymoment. "Ik heb nog nooit een scheidsrechter voor een penalty horen fluiten als een keeper uitkomt om een bal te klemmen", vertelde Drommel na afloop van het duel, geciteerd in het Algemeen Dagblad. "Ik was blij dat hij naar de VAR ging, toen had ik weer lucht."

De verhuurde PSV'er hield Sparta meermaals op de been tegen FC Utrecht. Waar hij het meest tevreden over is? "De reddingen en natuurlijk met name dat je die laatste bal pakt", antwoordt de goalie. Het was alweer de achtste clean sheet voor Drommel in het shirt van Sparta. "Op hoeveel ik wil eindigen? Dat staat in mijn telefoon geschreven. Dat kan ik je aan het einde van het seizoen laten zien", aldus een knipogende Drommel.

Zet in op FC Utrecht tegen Feyenoord!

FC Utrecht speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties