"Je zag Sébastian Haller een aantal keer vertwijfeld omhoog kijken"

Sebastian Haller met de bal
Sebastian Haller met de bal Foto: © Pro Shots

Marco Gerling en Lisa Eising zien dat de spitsen van FC Utrecht maar niet weten te scoren. Zowel David Min als Sébastian Haller kan lastig de goal vinden. Dat terwijl Noah Ohio wél wist te scoren.

"Hij wilden Min graag spreken na de wedstrijd. Dat was ook wel logisch, want hij miste nogal een behoorlijke kans. Dan wil je van hem horen hoe hij erover dacht", zegt Gerling bij de podcast De Strijd Gaat Beginnen van het Algemeen Dagblad. Eising: "Ik moet bij gemiste kansen vooral denken aan die kans van Haller, met dat gerommel in de zestien heel lang. Hij kreeg hem van Min op maat en vervolgens kon hij hem met de binnenkant op doel schieten en toen schoot hij naast."

Gerling: "Je zag Haller een aantal keer vertwijfeld omhoog kijken en denken: hoe kan het in vredesnaam dat deze bal er niet invliegt. Hij was wel echt op een paar momenten ten einde raad. Hij was vol ongeloof. En parallel met Min. Na 45 seconden in de tweede helft had hij die bal absoluut moeten maken. Dan wil je van hem ook weten hoe het zat."

"Toen hij eindelijk kwam vroegen we wat hij aan het doen was. Maar hij had dus een ontmoeting met een 90-jarige vrouw die voor het eerst in een voetbalstadion was. En zij wilde heel graag David Min ontmoeten, want zij was fan van hem. Dat vond ik wel heel leuk. Hij kwam ook met een grote lach naar boven", zegt Gerling over de vertraging.

"Vervolgens vertelde hij zijn verhaal over de wedstrijd", zegt de journalist. "Hij weet zelf ook wel dat die bal erin moet. Dan komt er een verhaal van: 'Ja, je moet leren van kansen missen'. En dat is ook wel zo, maar hij heeft iets teveel van dit soort kansen gehad die er eigenlijk wel in moeten."

"De trainer zei ook dat het 80% kansen waren die erin moeten en dat is nu niet zo. Je hebt twee spitsen die 100% kansen missen en dat is eigenlijk wel zuur", vindt hij. "Maar je hebt nu gewonnen dus het kan alleen maar beter wanneer de spitsen wel weten te scoren."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
vr
9/01
NEC Nijmegen
20:00
FC Utrecht
zo
18/01
FC Volendam
14:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 14 6 21
8 FC Twente 14 3 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
10 Go Ahead Eagles 14 -1 17
Bekijk de hele stand