"Jaygo van Ommeren hikt met zijn kwaliteiten tegen het eerste aan"

Jaygo van Ommeren bij FC Utrecht
Jaygo van Ommeren bij FC Utrecht Foto: © Pro Shots

Lisa Eising en met clubwatcher Marco Gerling kijken met veel interesse naar de situatie bij Jong FC Utrecht. Een aantal jongens zitten dicht tegen het eerste aan. Eising vraagt Gerling - voor de hand liggende spelers uitgesloten - wie hij denkt dat al meekunnen bij FC Utrecht. 

"Het moet iemand zijn we bij Jong FC Utrecht gezien hebben. Jongens die er uit dat elftal het dichtst tegenaan zitten jongens die ook in oefenwedstrijden kansen krijgen, denk ik. Maar de opties die het meeste langskomen zijn twee middenvelders en een aanvaller", opent Gerling bij De Strijd Gaat Beginnen. "Jesse van der Haar is in principe derde spits, achter Haller en Min. Hem zou je verwachten als speler bij het eerste."

"Rafik El Arguioui, die zal ook vermoedelijk zijn debuut gaan maken dit seizoen, dat is een aanvallende middenvelder. En Jaygo van Ommeren, die zit niet bij Jong FC Utrecht omdat hij gestraft is, of zoiets dergelijks. Die hikt met zijn kwaliteiten wel tegen het eerste aan", zegt hij. "Ik sprak hem er ook over en hij heeft ook de absolute ambitie om bij het eerste te komen. Een van die drie zou ik noemen. Want al die andere jongens kun je niet uit het niets zomaar even in het eerste neerzetten."

Nog één speler trekt ook de aandacht. "Shedrach Ebite is een interessante jongen, een sterke jongen en een hele grote gast. Ik zie bij hem echt wel de potentie, maar je kunt het zo'n jongen niet aandoen hem voor de leeuwen te gooien in het eerste terwijl hij nog heel veel aan het leren is bij Jong FC Utrecht", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties