Janssen over succes standaardsituaties: "Kwestie van samenwerking"

FC Utrecht
FC Utrecht Foto: © Pro Shots

Afgelopen weekend was het weer raak voor FC Utrecht, weer twee doelpunten uit een standaardsituatie. Architect van dit succes, Willem Janssen. Tegenover het Algemeen Dagblad doet het clubicoon een boekje open over het succes.

De oud-verdediger wil niet te veel met de eer gaan strijken. "We hebben de juiste wapens om goed te zijn in spelhervattingen. Dat voorbereiden en trainen is mijn taak. Ik ben blij dat ik zo bijdraag aan het teamsucces. Dat is leuk, net als de aandacht. Maar ik ben daar nuchter en nederig in."

Het gaat niet altijd goed. "Maar we zijn er altijd evenveel op blijven trainen. Het is een kwestie van samenwerking, waarbij alle veldspelers een taak hebben. We trainen wisselend alle varianten, zodat die tussen de oren gaan zitten en iedereen weet wat te doen", aldus Janssen.

Lees meer:
0 reacties