Janssen 'jaagt' op basisplek: ''Die jonge jongens doen het goed''

Willem Janssen mocht in het bekerduel met FC Dordrecht in de basis beginnen. De verdediger stond maanden aan de kant door een blessure. Daarna kreeg hij ook nog corona.

''Dit is een heerlijk gevoel. De blijdschap overheerst, omdat ik weer terug ben en omdat we gewonnen hebben. Ik heb ook helemaal geen angst gehad. Er was wel een momentje, maar daar schrok de fysio meer van dan ikzelf. Maar ik moet het nog maar even terugkijken'', vertelt hij bij RTV Utrecht.

De verdediger is dus weer terug en kan tegen Heracles Almelo wel weer aan de aftrap beginnen. ''Tuurlijk! Nee, we gaan het zien. De trainer vroeg of ik negentig minuten kon spelen. Volgens mij had dat wel gekund. Maar eerlijk is eerlijk. Die jonge jongens doen het goed'', doelt Janssen op zijn vervanger Tommy St. Jago en Justin Hoogma. ''Ik ben aan het jagen.''

Lees meer: