Jans over terugkeer van routinier: "Dat zou wel logisch zijn"

Ron Jans bij Almere City
Ron Jans bij Almere City Foto: © Pro Shots

FC Utrecht-trainer Ron Jans heeft alvast een tip van de sluier gedeeld wie er zondagmiddag aan de aftrap staat in de thuiswedstrijd tegen NEC Nijmegen.

Het lijkt zeker dat Jens Toornstra terugkeert in het basiselftal voor de thuiswedstrijd tegen NEC. "Dat zou wel logisch zijn, ja," aldus Jans in gesprek met het Algemeen Dagblad, die lyrisch is over de thuiswedstrijden in de Galgenwaard. "Ik vind het heerlijk om naar een thuiswedstrijd toe te leven. We voelen ons enorm gesteund door het publiek.”

De Domstedelingen missen echter een aantal spelers in aanloop naar het duel met de Nijmegenaren. Ze zullen het moeten doen zonder de geblesseerde aanvallers Taylor Booth, Ole Romeny, Jeppe Okkels en Anthony Descotte.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
FC Utrecht
16:45
Heracles Almelo
zo
17/08
Sparta Rotterdam
14:30
FC Utrecht
zo
24/08
FC Utrecht
14:30
Excelsior
zo
31/08
PEC Zwolle
14:30
FC Utrecht
zo
14/09
FC Utrecht
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
Bekijk de hele stand