Jans oneens met Van der Hoorn: "Dat is een hele domme opmerking"

Ron Jans tijdens Heracles Almelo - FC Utrecht
Ron Jans tijdens Heracles Almelo - FC Utrecht Foto: © BSR Agency

Trainer Ron Jans is het niet eens met de woorden van aanvoerder Mike van der Hoorn over teamgenoot Ángel Alarcón. De verdediger zei na de 0-2 overwinning van FC Utrecht op bezoek bij FC Twente dat Alarcón een belangrijke reden is dat de ploeg weer beter speelt en uit de crisis gekomen is. 

Toen Jans bij ESPN met die uitspraak werd geconfronteerd, reageerde hij duidelijk: "Dat is een hele domme opmerking." Volgens de trainer klopt het niet dat één speler de ploeg uit de moeilijke periode heeft geholpen. Hij vindt dat het door meerdere spelers komt. "Hij is een van de redenen, samen met de andere spelers, die ons nieuwe energie hebben gegeven."

Jans denkt dat er nog een andere belangrijke reden is voor de betere resultaten. "We hebben het net met de staf benoemd. We hebben Europa niet meer op donderdag en dus niet meer al dat vliegen, rennen, vermoeidheid en blessures. Die zijn er wel, maar die kunnen we opvangen. Dus het is niet één ding." Toch is Jans wel tevreden over Alarcón, die tegen Twente het eerste doelpunt maakte. "Dat wij blij zijn met Ángel Alarcón, dat is wel duidelijk."

Lees meer:
0 reacties