Jans neemt het op voor 'sympathieke collega': "Heel vervelend"

Ron Jans op de bank bij FC Utrecht
Ron Jans op de bank bij FC Utrecht Foto: © Pro Shots

FC Utrecht speelt zondagmiddag tegen Sparta Rotterdam. Voor de Rotterdammers was het geen rustige week, hoofdtrainer Jeroen Rijsdijk werd ontslagen. 

Sparta bekerde na verlenging pas door tegen Hercules, maar een dag later werd Rijsdijk op straat gezet. "Dat vind ik een sympathieke collega. Ik vind het heel vervelend voor hem", reageert Ron Jans bij RTV Utrecht. "Hij heeft het vorig jaar goed gedaan. Het is voor mij ook wel verrassend dat hij nu niet meer de hoofdtrainer van Sparta is."

Jans denkt dat het een spannende wedstrijd wordt zondagmiddag. "Het verschil tussen Sparta en FC Utrecht is niet zo heel groot, alleen op de ranglijst wel. Dat willen we graag zo houden", aldus de hoofdtrainer. Dat de Rotterdammers donderdag nog tot het gaatje moesten gaan, zegt Jans niks. "Feyenoord moest helemaal naar Benfica, die vond ik niet zo vermoeid ogen. Je moet gewoon drie wedstrijden in de week kunnen voetballen."

FC Utrecht en Sparta Rotterdam trappen zondagmiddag om 14.30 uur af op Het Kasteel. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Utrecht
20:00
Sparta Rotterdam
zo
18/05
Fortuna Sittard
14:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand