Jans meldt slecht nieuws over FC Utrechter: "Wordt geopereerd"

Ron Jans
Ron Jans Foto: © BSR Agency

FC Utrecht kan dit seizoen niet meer beschikken over Matisse Didden. De Belg wordt komende week geopereerd aan een liesbreuk en komt daardoor dit seizoen niet meer in actie.

Dat vertelt trainer Ron Jans aan RTV Utrecht. Didden mist daardoor de competitiewedstrijden tegen NAC Breda, Ajax en Fortuna Sittard. Het duel met NAC zou de verdediger sowieso al missen vanwege een schorsing na zijn indirecte rode kaart tegen Excelsior. Ook de eventuele play-offs om Europees voetbal moet Didden aan zich voorbij laten gaan.

"Hij heeft daar al een tijdje last van", zegt Jans over Didden. "Tegen Telstar ging het goed, maar daarna werd het weer minder. Hij wordt nu geopereerd zodat hij op tijd fit is om aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen te beginnen."

Zet in op de WK-finale!

Zondag staat de WK-finale op het programma! Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties