Jans komt met blessure-update: "Wordt volgende week geopereerd"

FC Utrecht begint komende zondag de tweede seizoenshelft. De Domstedelingen gaan met een volle ziekenboeg richting de topper tegen Feyenoord. Zo ontbreken onder meer Noah Ohio en Can Bozdogan.

"We missen toch wel een paar mensen", geeft Ron Jans aan bij FC Utrecht TV. "Vasilis Barkas heeft een liesprobleem, die is er niet bij. Bozdogan wordt volgende week geopereerd aan zijn enkel. Misschien komt hij dit seizoen aan het einde nog in actie, dat zou kunnen. Maar die is er voorlopig uit. Noah Ohio is aan het herstellen van een enkelbandblessure."

"Die komt in februari weer terug", vertelt de trainer. "En we hebben één jongen doorgeschoven van Jong FC Utrecht, Rafik El Arguioui. Die heeft tegen Willem II helaas ook zijn enkelbanden geblesseerd. Die is er ook een paar weken uit. En Nick is geschorst", baalt Jans. De wedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord begint zondag om 14:30 uur.

Zet in op FC Utrecht tegen Ajax!

FC Utrecht speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/11
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 AZ 11 11 24
4 Ajax 11 6 20
5 FC Groningen 11 2 19
6 FC Utrecht 11 5 16
7 Sparta Rotterdam 11 -9 16
8 NEC Nijmegen 11 7 15
9 FC Twente 11 2 15
Bekijk de hele stand