Jans duidelijk over selectie: "Vier is te veel, drie is genoeg"

Ron Jans
Ron Jans Foto: © Pro Shots

FC Utrecht en Ron Jans beschikken momenteel over genoeg keuze, zeker als het gaat om de spitspositie. Toch vindt Jans dat er nog minimaal één iemand moet vertrekken, zo vertelt hij tegenover het Algemeen Dagblad

"Vier is te veel", zegt Jans die beschikt over David Min, Noah Ohio, Anthony Descotte, Isac Lidberg en Ole Romeny. Al vind de leermeester die laatstgenoemde niet echt een spits.

Toch wil Jans niet met zoveel spitsen aan het seizoen beginnen. "Vier is te veel, drie spitsen zijn genoeg”, vertelde Jans zaterdag. "We hebben er op dit moment in elk geval niet te weinig.” De transferwindow is nog een maand open, en het blijkt geen geheim dat Lidberg op zoek mag naar een andere club. "Het zou mooi voor Isac zijn als hij een club vindt waar hij meer aan spelen toe kan komen.”

Met die drie opties kan Jans dan verder, al zette hij hen wel even op scherp. "Alle drie moeten ze zich nog bewijzen in de subtop van de eredivisie", stelde hij. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
18/01
FC Utrecht
18:45
AZ
vr
24/01
Heracles Almelo
20:00
FC Utrecht
za
1/02
PEC Zwolle
18:45
FC Utrecht
zo
9/02
FC Utrecht
12:15
Almere City
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 46 46
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 18 7 39
4 Feyenoord 18 18 35
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
Bekijk de hele stand