Isco wacht nieuwe operatie na blessure in duel met FC Utrecht

Isco moet geblesseerd van het veld tijdens Real Betis - FC Utrecht
Isco moet geblesseerd van het veld tijdens Real Betis - FC Utrecht Foto: © BSR Agency

Het blessureleed van Isco lijkt maar niet te stoppen. De sterspeler van Real Betis kwam dit seizoen pas twee keer in actie, maar staat volgens Spaanse media opnieuw voor een lange revalidatie. De Andalusische club moet de creatieve middenvelder opnieuw voor langere tijd missen. Dat alles na de wedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League.

Tijdens de voorbereiding op het huidige seizoen liep Isco een breuk in zijn kuitbeen op, een blessure die hem ook in de twee seizoenen daarvoor al lange tijd aan de kant hield. Op 23 november maakte de 33-jarige spelmaker zijn rentree tegen Girona en liet hij meteen zijn waarde zien met een assist op de gelijkmaker van Valentín Gómez. Dat punt bleek uiteindelijk belangrijk voor Betis.

Vier dagen later sloeg het noodlot opnieuw toe. In het duel met FC Utrecht ging het al na iets meer dan een minuut mis na een ongelukkige botsing met ploeggenoot Sofyan Amrabat, waarna Isco vroegtijdig het veld moest verlaten.

Die nieuwe blessure blijkt ernstiger dan aanvankelijk gehoopt. Real Betis rekende erop Isco na de winterstop weer te kunnen inzetten, maar volgens AS zal zijn afwezigheid langer duren. De spelmaker moet opnieuw worden geopereerd aan zijn been en staat daardoor nog zeker een maand buitenspel.

Het seizoen dreigt daarmee uit te draaien op een grote teleurstelling voor Isco. De voormalig Real Madrid-middenvelder, vijfvoudig winnaar van de Champions League, koesterde de ambitie om met Spanje af te reizen naar het WK 2026. Het EK 2024 moest hij al missen door een eerdere kuitbeenbreuk en ook zijn WK-droom lijkt door het aanhoudende blessureleed opnieuw verder weg dan ooit.

Lees meer:
0 reacties