'Iqbal ontbreekt bij hoofdmacht FC Utrecht vanwege transfer'

Zidane Iqbal
Zidane Iqbal Foto: © Pro Shots

FC Utrecht is vrijdag gestart met de voorbereiding op de tweede seizoenshelft. Wie niet op het veld stond bij de hoofdmacht was Zidane Iqbal. De middenvelder mag vertrekken uit de Domstad.

Iqbal behoorde in de laatste wedstrijden voor de winterstop al niet meer tot de selectie van Ron Jans. De Irakese international werd eerder al teruggezet naar de beloften, omdat Jans niet tevreden was over de toewijding van Iqbal.

"Zidane Iqbal gaat vooruitlopend op het te realiseren vertrek deze window meetrainen met Jong FC Utrecht. Er is geen toekomst meer voor hem bij de A-selectie", weet Jeroen Kapteijns van De Telegraaf te melden. Iqbal heeft nog een contract tot medio 2027 bij FC Utrecht, dat hem overnam van Manchester United.

Zet in op FC Utrecht tegen NEC!

FC Utrecht speelt woensdagavond de uitwedstrijd bij NEC. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties