Iqbal maakt zijn rentree bij FC Utrecht: "Ik wacht op mijn kans"

Zidane Iqbal bij Jong FC Utrecht
Zidane Iqbal bij Jong FC Utrecht Foto: © Pro Shots

Zidane Iqbal maakte zijn rentree voor FC Utrecht in het met 4-2 gewonnen oefenduel tegen Telstar. De 22-jarige middenvelder stond sinds april aan de kant met een knieblessure, maar maakte in de eerste helft weer minuten in het eerste elftal.

"Het was een goede oefenwedstrijd", sprak hij na afloop tegenover RTV Utrecht. Iqbal noemt de afgelopen maanden zwaar. "Zolang ben ik nog nooit geblesseerd geweest. Gelukkig is die moeilijke periode nu voorbij. Bepaalde dingen hebben de blessure doen relativeren."

Tijdens zijn afwezigheid kende FC Utrecht een succesvolle periode, met een vierde plek in de Eredivisie en plaatsing voor de groepsfase van de Europa League. "Het was een geweldige zomer voor FC Utrecht", aldus de Irakees. Zelf wil hij nu snel weer zijn plek veroveren: "Ik blijf hard trainen en wacht op mijn kans."

Lees meer:
0 reacties