"Iedere keer als Iqbal en Jensen erin staan, dan verliezen we"

Zidane Iqbal in het duel met Almere City
Zidane Iqbal in het duel met Almere City Foto: © BSR Agency

FC Utrecht zit momenteel in een slechte fase. Afgelopen weekend verloor de ploeg van trainer Ron Jans in eigen huis van Almere City. Volgens Paul Pessel staan de spelers op de verkeerde plekken.

"Bij het voetbal kunnen we ook wel een kruis zetten... Wij hebben het hier al een paar keer eerder aangehaald, dan hoorde ik wel eens mensen zeggen dat we negatief waren. Dan denk ik: Wij verwoorden wat we zien. En als we nu de laatste vijf, zes weken kijken naar wat we zien, is het gewoon niet anders", merkt Pessel op in Pessel & Boonen van RTV Utrecht.

"Er zit geen voetbal is. De trainer is een beetje tekst kwijt door de spelers op verkeerde plekken neer te zetten. Het tempo wat er niet inzit, het wordt steeds langzamer. Het is echt in een bejaardendrafje. En dan denken ploegen als Almere dat er wat te halen valt", zegt Pessel.

Appie Boonen haakt in: "Almere is de slechtste ploeg in de Eredivisie. En die spelen ons gewoon weg, op tien minuten na", zucht hij. "Als jij nou voelt dat er wat te halen valt en die ploeg gaat honderd procent gas geven... Zij zaten er in mannelijke duels bovenop", viel Pessel op. "Wij hadden er één die dat deed en dat was Aaronson. En de rest... Als je Iqbal ziet, hoe die de duels ingaat... Een Jensen, die alleen maar in de weg loopt. Iedere keer als die twee erin staan, op ons middenveld, dan verliezen we wedstrijden."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand