"Het was de grote Haller-show, was gênant voor de andere spelers"

Dani de Wit kon dit weekend weer minuten maken namens FC Utrecht. Dat geeft Ron Jans de nodige hoofdbrekens: David Min werkt als een paard, De Wit is terug. Publiekslieveling Sébastien Haller staat echter nog op nul goals. Wat moet de trainer doen?

"Ik had het gevoel dat het een beetje als een verrassing kwam voor Jans dat Dani de Wit weer inzetbaar was",  begint Appie Boonen bij Pessel & Boonen van RTV Utrecht. Paul Pessel is het daar niet mee eens. "Dat kan ik me niet voorstlelen. Als je iedere dag met spelers traint, dan weet je wel of een trainer rijp is om in te vallen. En hij was gelijk wel weer gretig. Ik vond hem goed invallen hoor."

Boonen: "Ik heb ook nog steeds vertrouwen in Haller. Ik voel dat hij eraan komt. En ook om aan te geven hoe groot hij is: na de wedstrijd waren ze in het supportershome met de selectie. Maar dat werd gewoon de grote Haller-show. Het was een beetje gênant voor de andere spelers. Ze moesten op een gegeven moment beveiliging bij hem neerzetten, want iedereen wilde met hem op de foto."

Pessel: "Dat moet hem ook goed doen. Hij heeft met heel zijn hart voor FC Utrecht gekozen en dan vind ik dat die jongen wel iets meer krediet mag krijgen als de gemiddelde andere speler. Ik hoop dat hij snel zijn doelpuntje meepakt en er dan meerdere voor ons gaat maken."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
Bekijk de hele stand