Helbling: "De buitenwereld legt er ook een bepaald soort druk op"
Linda Helbling ging de uitdaging bij FC Utrecht om daar als hoofdtrainster de club weer op niveau te brengen. Vooralsnog boekt ze uitstekende resultaten met de Domstedelingen.
Zonder aarzelen nam ze een jaar geleden het aanbod van FC Utrecht aan om coach te worden van het gloednieuwe vrouwenelftal. "De buitenwereld legt er ook wel een bepaald soort druk op. Je bent de koploper, je moet tegen Telstar en die hebben dan net drie topploegen gehad", opent ze in gesprek met RTV Utrecht.
Tegen Telstar stond ze langs de lijn flink te juichen. "Ik word hier wel blij van, dit is ook wel wie ik ben. Ik kan mijn emotie tonen met de goals. De 2-1 was heel prettig, waardoor je jezelf een nog betere start geeft. Zo gingen we van week op week door en dat was wel een bijzonder proces."