Hauptmeijer blundert tegen FC Utrecht: "Dit is niet wat je wilt"

Mike Hauptmeijer
Mike Hauptmeijer Foto: © Pro Shots

PEC Zwolle-doelman Mike Hauptmeijer maakte zaterdagavond cruciale fouten tegen FC Utrecht, wat de Zwollenaren een overwinning kostte. De 27-jarige doelman was lange tijd reservedoelman, maar kreeg eindelijk zijn kans door een blessure van eerste keuze Jasper Schendelaar. 

Na het 3-3 gelijkspel tegen FC Utrecht nam Hauptmeijer de volledige verantwoordelijkheid voor zijn blunders. "Ik voel mij verantwoordelijk. Dit is niet wat je wilt", vertelt de doelman aan De Stentor. Hij erkende zijn fout bij het doelpunt van de 3-3: "Die bal bij de 3-3 moet ik naar de zijkant wegwerken. Het is slecht. Ik zei ook gelijk sorry tegen de jongens. Zij hebben het fantastisch gedaan met z'n allen, wat dat betreft ben ik trots op het team."

De keeper gaf ook aan dat de extra druk om zich te bewijzen hem parten speelde: "Als je weet dat je elke week speelt, dan heb je wat meer rust. Nu wil je toch wat extra's doen." Bij het tweede tegendoelpunt zei hij: "Bij de 2-2 speel ik de bal toch door het midden. We hadden de afspraak gemaakt om zo op te bouwen. Het liep niet goed in de communicatie wie die bal zou spelen. Dan is het naïef van mij om dat te doen." Trainer Dick Schreuder sprak zijn steun uit voor Hauptmeijer: "Mensen mogen er van alles van vinden, maar wij hebben een keuze gemaakt. Het is zaak dat we Mike op de rit krijgen en we gaan kijken wat we daarmee doen."

Lees meer:
0 reacties