Haller spreekt zich uit over toekomst: "Dat wil het gezin ook"

Sébastien Haller
Sébastien Haller Foto: © BSR Agency

Sébastien Haller keerde afgelopen winter terug op het oude nest. De spits wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van Borussia Dortmund, waar hij nog tot medio 2026 vastligt. Hoe ziet hij zijn toekomst voor zich?

"Ik wil na deze periode bij de FC in ieder geval stabiliteit met mijn gezin. Waar het voetbal me ook heenbrengt, mijn gezin is dan bij me en dat wil het gezin ook", kaart Haller aan in Forza Magazine. "In Spanje zat ik niet op mijn plek. Het leven daar is fantastisch en ik had ook een goed contact met mijn teamgenoten, maar ik speelde amper."

De international van Ivoorkust vervolgt: "Ik heb nog nooit een woord gewisseld met de trainer, een hele rare en bijzondere situatie. Ik sta natuurlijk ook nog onder contract bij Borussia Dortmund, dus ben ook van hen afhankelijk. Het voetbalwereldje is onvoorspelbaar, dus ik laat het maar op me afkomen."

Doe mee aan het WK-spel van Utrechtfans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Utrechtfans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties