Hake opgelucht na overwinning: ''We krijgen ook veel kansen tegen''

René Hake beleeft dit seizoen met Jong FC Utrecht een wisselvallig seizoen. Het spel lijkt vaak prima, maar de punten stroomden nog niet binnen. Gisteravond werd er in een spectaculair duel wel gewonnen van FC Dordrecht.

Hake reageerde na afloop opgelucht bij FOX Sports. "Wij gingen heel goed van start en binnen 10 minuten hadden er 2 in kunnen liggen. Daarna hebben we nog veel meer doelpogingen gehad. Maar we krijgen er ook veel te veel tegen. Dat kwam met name door ons eigen toedoen."

"Dat wij gewoon ballen inleveren en dat zij met 3 of 4 man voor ons doel kunnen opduiken", gaat hij verder. "In de tweede helft was dat iets beter. Uiteindelijk zijn we verdiend met de overwinning aan de haal gegaan."

Lees meer: