Hake gepresenteerd bij Manchester United: "Schat aan ervaring"

René Hake
René Hake Foto: © BSR Agency

Erik ten Hag heeft René Hake en Ruud van Nistelrooij mogen verwelkomen bij Manchester United. De komst van het tweetal, de nieuwe assistenten van Ten Hag, hing al een tijdje in de lucht en is donderdag defintief gemaakt.

Hake en Van Nistelrooij tekenen bij de Red Devils een contract tot medio 2026. Eerstgenoemde komt over van Go Ahead Eagles, Van Nistelrooij was al een tijdje beschikbaar. "Ik ben heel blij dat Rene en Ruud hebben ingestemd om zich bij ons project aan te sluiten, waardoor een schat aan ervaring, kennis en nieuwe energie aan de staf wordt toegevoegd", reageert Ten Hag op de website van de club uit Manchester.

"Dit is een goed moment om de staf op te frissen, omdat we willen voortbouwen op de prestaties van de afgelopen twee jaar en naar het volgende niveau willen gaan", aldus Ten Hag. Hake was sinds 2022 coach van Go Ahead Eagles. Afgelopen seizoen won hij met die ploeg de play-offs voor Europees voetbal. Eerder was hij coach bij onder meer FC Twente en FC Utrecht. De 48-jarige Van Nistelrooij was eerder coach bij PSV, waar hij in mei van 2023 vertrok.

Zet in op FC Utrecht tegen Nottingham Forest!

FC Utrecht speelt donderdag in de Europa League tegen Nottingham Forest. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
vr
9/01
NEC Nijmegen
20:00
FC Utrecht
zo
18/01
FC Volendam
14:30
FC Utrecht
zo
25/01
FC Utrecht
16:45
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
8 FC Twente 15 3 21
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
10 Go Ahead Eagles 15 -1 18
Bekijk de hele stand