Gouka ziet 'duur puntverlies' van FC Utrecht: "In die strijd zeker"

Mikos Gouka
Mikos Gouka Foto: © BSR Agency

FC Utrecht pakte vrijdagavond slechts een punt tegen Heracles. In Almelo eindigde het duel in 1-1, na een late vrije trap van Souffian El Karouani. Duur puntverlies, zo is de conclusie van Mikos Gouka.

"Duur puntverlies in de strijd om de plekken bovenin? Zeker, als je daar nog steeds vanuit gaat, dat ze daar om mee gaan doen", zegt Gouka in de AD Voetbalpodcast. "Ik denk dat ze, hoe gek het ook klinkt, als ze genoeg punten blijven halen, uiteindelijk op plek drie of vier finishen. Dan hebben ze het uitstekend gedaan", vindt de journalist.

Gouka ziet dat Heracles Almelo het goed voor elkaar heeft. "En Heracles doet het de laatste weken verrassend goed. Ze pakken de punten, ook gewonnen in het bekertoernooi. Dat was eigenlijk een ploeg waarvan je denkt: die zullen wel naar onderen zakken. Nu de ploegen onderin punten pakken, ga je toch kijken welke ploeg daarboven nog niet genoeg punten pakt. Je kijkt naar clubs als Heerenveen, Groningen en Heracles. Maar zij hebben het de laatste tijd op de rit."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand