George nog altijd dankbaar: "FC Utrecht is niet te vergeten"

Leroy George bij FC Utrecht
Leroy George bij FC Utrecht Foto: © Pro Shots

Leroy George speelde een lange tijd voor FC Utrecht. Hij speelde zowel voor FC Utrecht als voor Almere City en blikt terug op de wedstrijd.

"Ik ben nu al twintig jaar actief als seniorenvoetballer en ik vind het nog steeds heel leuk", zegt hij bij ESPN. "Ik spreek niemand meer bij FC Utrecht. Met mijn trainingscursus was ik Jong FC Utrecht tegen Jong Ajax aan het analyseren en toen had ik nog wel contact met Sander Keller. Met hem heb ik nog goed contact."

De wedstrijd tussen Almere en Utrecht verdiende niet bepaald de schoonheidsprijs. "Die wedstrijden zitten er tussen. Je moet ermee leren leven en op naar de volgende wedstrijd." De club uit de Domstad zit nog altijd in zijn hart. "FC Utrecht is niet te vergeten. Ik maakte mijn debuut voor FC Utrecht. En ik heb de mogelijkheid gekregen om als profvoetballer uit te komen."

Zet in op FC Utrecht tegen Ajax!

FC Utrecht speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/11
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 AZ 11 11 24
4 Ajax 11 6 20
5 FC Groningen 11 2 19
6 FC Utrecht 11 5 16
7 Sparta Rotterdam 11 -9 16
8 NEC Nijmegen 11 7 15
9 FC Twente 11 2 15
Bekijk de hele stand