Fraulo terug in Utrecht: "Het is niet geëindigd zoals ik had gewild"

Oscar Fraulo
Oscar Fraulo Foto: © BSR Agency

Oscar Fraulo is verheugd om terug te zijn bij FC Utrecht. De Deense middenvelder wordt opnieuw voor een seizoen gehuurd van Borussia Mönchengladbach. FC Utrecht heeft nu echter wel een optie tot koop bedongen.

"Ik ben heel blij om weer terug te zijn. Vorig jaar was erg mooi", zo vertelt Fraulo tegen ESPN. "Toen ik de kans kreeg om hier nog een jaar te spelen, wilde ik deze kans grijpen." Fraulo trainde deze zomer in Duitsland, maar onderhield steeds contact met FC Utrecht. "Ik heb de afgelopen weken goede gesprekken gevoerd met de club. Uiteindelijk was het de beste keuze om hier terug te keren."

De Deense middenvelder is erop gebrand om zich met FC Utrecht te revancheren voor het verlies in de play-offs om Europees voetbal. "Het is niet geëindigd zoals ik had gewild. Nu ben ik terug en wil ik Europees voetbal halen." 

"Aan het einde van vorig seizoen hebben we veel goede dingen laten zien. Die lijn moeten we doortrekken. Tuurlijk moeten er ook wat dingen beter, zodat ons niveau hoger wordt en we Europees voetbal gaan behalen", aldus Fraulo. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/11
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 AZ 11 11 24
4 Ajax 11 6 20
5 FC Groningen 11 2 19
6 FC Utrecht 11 5 16
7 Sparta Rotterdam 11 -9 16
8 NEC Nijmegen 11 7 15
9 FC Twente 11 2 15
Bekijk de hele stand