Frans van Seumeren spreekt droom uit: "Mag het niet zeggen"

Frans van Seumeren
Frans van Seumeren Foto: © Pro Shots

Frans van Seumeren is wat rustiger geworden, onder andere door een heftige ziekenhuisopname. Toch heeft hij nog wel dromen, vertelt hij in een gesprek met Voetbal International.

Van Seumeren lag ooit op de intensive care en was daar op een gegeven moment zelfs even klinisch dood. Toch wisten de dokters hem weer te redden. Dat heeft hem wel wat rustiger gemaakt, maar niet tijdens de duels van FC Utrecht. “Het is niet zo dat het me niets doet als FC Utrecht verliest. Je gaat wel beseffen dat het leven vergankelijk is en dat het best zo kan zijn dat je er over een jaar of acht niet meer bent.”

In ieder geval heeft de multimiljonair nog een droom. “Maar, als kers op de taart… Ik mag het niet zeggen van de analytici, maar mijn grote droom met FC Utrecht…” waarna hij aangeeft dat de journalist dat zelf wel kan aanvullen. Waarschijnlijk bedoelt Van Seumeren hier een landstitel.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
FC Utrecht
16:45
Heracles Almelo
zo
17/08
Sparta Rotterdam
14:30
FC Utrecht
zo
24/08
FC Utrecht
14:30
Excelsior
zo
31/08
PEC Zwolle
14:30
FC Utrecht
zo
14/09
FC Utrecht
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
Bekijk de hele stand