FOTO | Dost geeft update: "Ik ben in het ziekenhuis en voel me goed"
Bas Dost maakt het goed, zo laat hij weten in een persoonlijke update. De spits van NEC verblijft momenteel in het ziekenhuis, nadat hij in de slotminuten van de uitwedstrijd tegen AZ in elkaar zakte.
"Het gaat goed met me", zo laat de oud-spits van FC Utrecht weten via het X-kanaal van NEC. "De hulp die ik op het veld heb gekregen was fantastisch. Ik ben nu in het ziekenhuis en ik voel me goed. Bedankt voor alle support!", aldus Bas Dost. Tijdens het duel tussen AZ en NEC zakte Dost in elkaar. Hij hapte naar adem en de spelers verzamelden zich in een kring om de 34-jarige aanvaller. Na een lange behandeling verliet Dost per brancard het veld. Hij stak zijn arm in de lucht. De wedstrijd tussen AZ en NEC werd definitief gestaakt.
Bas Dost: “Het gaat goed met me. De hulp die ik op het veld heb gekregen was fantastisch. Ik ben nu in het ziekenhuis en ik voel me goed. Bedankt voor alle support!” 😘 pic.twitter.com/0WY5sAnQ87 — N.E.C. Nijmegen (@necnijmegen) October 29, 2023