Feyenoord-sterkhouder kan rentree niet tegen FC Utrecht maken

Quilindschy Hartman verlaat zwaar geblesseerd het veld
Quilindschy Hartman verlaat zwaar geblesseerd het veld Foto: © Pro Shots

Quilindschy Hartman hoopt op 2 februari tegen Ajax zijn rentree voor Feyenoord te kunnen maken. Eerder mikte de linkervleugelverdediger nog op de wedstrijd tegen FC Utrecht, maar dat gaat hij niet halen. 

Hartman raakte op 31 maart tegen FC Utrecht zwaar geblesseerd aan zijn knie. Eerder gaf de 23-jarige aan graag op zondag 12 januari weer zijn rentree te kunnen maken tegen FC Utrecht om zo de cirkel weer rond te maken. "Dat kan uiteindelijk door een aantal dingen niet gebeuren. We hebben een stop gehad, waardoor ik niet met het team heb kunnen trainen", legt hij uit aan ESPN. "Ik moet ook een bepaald aantal minuten elf tegen elf spelen op een groot veld, maar omdat we zoveel wedstrijden spelen kom ik daar niet aan."

Hartman moet zijn rentree dus een paar weken uitstellen en vertelt aan het Algemeen Dagblad een klein maand later weer zijn eerste officiële minuten voor Feyenoord hoopt te kunnen. "Als alles goed gaat ben ik dan dus begin februari bij het eerste elftal inzetbaar”, klinkt het. Dat zou de wedstrijd op bezoek bij Ajax betekenen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand