FC Utrecht zoekt nieuwe directeur: "De vader van Timo Letschert"

Thijs van Es
Thijs van Es Foto: © Pro Shots

FC Utrecht moet op zoek naar een nieuwe algemeen directeur, zo werd eerder deze zomer bekend. Thijs van Es vertrekt aan het einde van dit kalenderjaar bij de club uit de Domstad. De grote vraag: Wie wordt zijn opvolger?

"In onze vakantie, vond ik wel verrassend, begreep ik dat Thijs van Es ermee gaat stoppen", merkt Appie Boonen op in de nieuwe Pessel & Boonen van RTV Utrecht. Paul Pessel reageert: "Die heb ik zelf nog gesproken. Ik moet zeggen: Ik heb hem bedankt voor alle jaren dat we met hem samengewerkt hebben. Hij heeft zich altijd voor honderd procent ingezet voor FC Utrecht."

Eerder vertrok ook Joost Broerse bij FC Utrecht. Hij ging aan de slag bij PEC Zwolle. "Die kreeg een kans om zichzelf daar verder te ontplooiien. Daar zag hij wat meer heil in. Ik wens hem daar ook alle succes", zegt Pessel. Boonen gooit vervolgens een naam op als nieuwe algemeen directeur.

"Ik begreep in de wandelgangen dat de vader van Timo Letschert, die bij ons gespeeld heeft, kandidaat is om misschien onze nieuwe algemeen directeur te worden", onthult Boonen. Pessel weet van niks. "Er is een profielschets en daar worden mensen op getoetst. Er zal wel een lijstje komen."

"Ik hoorde via iemand van de SV dat de vader van Timo Letschert... Die speelt zijn hele leven lang al directeur, dat is wel een hele slimme kerel", zegt Boonen. Pessel: "Ik hoop in ieder geval dat er iemand komt te zitten die ook over het voetballen meedenkt en dat hij benaderbaar is, ook voor de gewone supporters. Dat is eigenlijk de kracht die we de laatste jaren hebben gehad, met Wilco (van Schaik, red.) en met Thijs. Eigenlijk moeten we op die weg verder. Zo iemand zou ik het liefst zien."

Lees meer:
0 reacties