FC Utrecht weet ook tegen PSV negatieve flow niet te onderbreken

FC Utrecht is er niet in geslaagd om de negatieve flow van 2015 te onderbreken. In Eindhoven werd met 3-1 verloren, waardoor het puntje tegen FC Groningen (2-2, 25 januari) nog steeds het enige is in het nieuwe kalenderjaar.

In Eindhoven hield Utrecht nog tamelijk lang stand en vlak voor rust had het zelfs via aanvoerder Willem Jansen de kans om op voorsprong te komen, maar na rust maakte PSV in de naam van Depay al snel het verschil.

Twee minuten na rust kon Narsingh een voorzet van Depay binnenlopen en vijf minuten later maakte hij zelf de 2-0 in het Philips Stadion. FC Utrecht had vervolgens weinig in te brengen, totdat Yassin Ayoub een mooie aanval bekroonde met een doeltreffende stift: 2-1. Hierna ging de ploeg van Robbie Alflen op zoek naar de gelijkmaker, maar het was Depay die via een vrije trap de 3-1 tegen de touwen schoot.

Lees meer: