FC Utrecht volop gesteund in Sevilla; uitvak volledig uitverkocht

FC Utrecht-supporters in het uitvak van PEC Zwolle
FC Utrecht-supporters in het uitvak van PEC Zwolle Foto: © Pro Shots

FC Utrecht neemt het op 27 november op tegen Real Betis. In Sevilla kunnen de Domstedelingen rekenen op de nodige support, want alle 3.385 kaarten die beschikbaar waren voor de FC Utrecht-supporters zijn uitverkocht.

Via het kaartverkooppunt van FC Utrecht zien fans dat er geen tickets meer beschikbaar zijn voor de uitwedstrijd in Spanje. Op zaterdag 11 oktober ging de kaartverkoop van start en kregen de gouden seizoenkaarthouders als eerste de kans om een ticket te bemachtigen. Een dag later waren de uitkaarthouders aan de beurt en vanaf vandaag konden ook reguliere seizoenkaarthouders hun kaarten bestellen.

Bij de kaartverkoop voor de uitwedstrijd tegen SC Freiburg grepen veel trouwe supporters nog naast een ticket, wat tot forse kritiek leidde op het verkoopsysteem. Voor het duel in Duitsland waren de kaarten al uitverkocht voordat de seizoenkaarthouders aan de beurt kwamen. 

Lees meer:
0 reacties