'FC Utrecht vindt nieuwe spits bij het Griekse Olympiakos'

De Galgenwaard van FC Utrecht
De Galgenwaard van FC Utrecht Foto: © Pro Shots

Georgios Charalampoglou moet de nieuwe spits van FC Utrecht gaan worden. De Griek moet over gaan komen van Olympiakos Piraeus.

Met dat nieuws komt Gate 7 International op de proppen via X. Charalampoglou is een aanvaller van 1,80m die het liefst in de spits speelt. De speler is momenteel negentien en wordt later dit jaar twintig. Hij moet in eerste instantie aan gaan sluiten bij Jong FC Utrecht. 

Sport FM weet dat hij morgen al voor een medische keuring in Nederland zal arriveren. De jongeling scoorde dit seizoen 18 doelpunten in 25 duels in de Super League U19 namens de Griekse topclub. Ook was hij zeven keer aangever.

Zet in op FC Utrecht tegen KRC Genk!

FC Utrecht speelt donderdag in de Europa League tegen KRC Genk. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties