FC Utrecht verliest met grote cijfers van promovendus Excelsior

Artem Stepanov vraagt om uitleg
Artem Stepanov vraagt om uitleg Foto: © BSR Agency

FC Utrecht heeft zich op zondagmiddag geblameerd. De ploeg van trainer Ron Jans ging keihard onderuit in Rotterdam tegen Excelsior: 5-0.

Excelsior vecht momenteel nog tegen degradatie, waar het de punten hard nodig heeft. FC Utrecht hoopt mee te kunnen gaan doen aan de play-offs en zijn in die strijd tegen duur puntenverlies aangelopen. Noah Naujoks maakte na iets meer dan tien minuten op de klok al de 1-0.

Het werd nog veel erger voor FC Utrecht toen Matisse Didden na 31 minuten mocht inrukken: hij kreeg rood, waardoor de Domstedelingen met tien man verder moesten. Een paar minuten later maakte Excelsior daar al gebruik van, dat via Sanches Fernandes ook de 2-0 maakte.

Een donderpreek van Ron Jans in de rust zal haar vruchten niet hebben afgeworpen, want diezelfde Sanches Fernandes zette na 55 minuten speeltijd de 3-0 op het scorebord. Irakli Yegoian zorgde met de 4-0 voor een nog grotere afstraffing. In de blessuretijd maakte Lennard Hartjes er ook nog 5-0 van.

Lees meer:
0 reacties