FC Utrecht verlengt 'impactvolle' samenwerking: "Achtste jaar"

Stadion Galgenwaard
Stadion Galgenwaard Foto: © Pro Shots

FC Utrecht en a.s.r. is verlengd. De Eredivisionist en de verzekeringsmaatschappij uit Utrecht richten zich ook dit seizoen samen op het verbeteren van de financiële fitheid in Utrecht.

In het gezamenlijke streven naar een financieel gezonder Utrecht en omstreken, speelt het maatschappelijke programma Doenkracht van a.s.r. een centrale rol. Doenkracht richt zich op financiële educatie voor jongeren en volwassenen en ondersteunt huishoudens met (dreigende) schulden. Zo financiert Doenkracht projecten op gebied van financiële onderwijs- en lesprogramma’s voor scholen en worden medewerkers van a.s.r. gestimuleerd om vrijwilligerswerk te doen binnen dit thema, dat ook bij FC Utrecht al jaren hoog op de agenda staat.

"Het is geweldig dat we voor het achtste jaar op rij met a.s.r. samenwerken om mensen in de stad Utrecht en omgeving financieel bewuster en gezonder te maken", reageert Partnership Director Joost Broerse van FC Utrecht op de clubwebsite. "Met de kracht van het logo van FC Utrecht en de financiële kennis van a.s.r. maken we samen het verschil in de regio."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
Bekijk de hele stand