FC Utrecht valt door mand: "Laagste aantal in ruim 7,5 jaar"

Nick Viergever in duel met Julian Carranza
Nick Viergever in duel met Julian Carranza Foto: © Pro Shots

Feyenoord wist zonder al te veel moeite van FC Utrecht te winnen op bezoek in Utrecht. Opvallend was hoe weinig FC Utrecht wist te creëren. 

"FC Utrecht heeft amper iets gecreëerd: vier schoten in totaal. Dat is het laagste aantal in eigen huis in ruim 7,5 jaar", schetst Bart Frouws bij NPO Radio1. "Ze kwamen niet aan voetallen toe, zeker niet op de helft van Feyenoord. Bijna de helft van de passes die ze op de helft van de tegenstander verstuurden, ging de mist in. Dan is het niet gek dat je niet op de plek komt waar je graag wil zijn om te kunnen schieten."

Wel vaker is FC Utrecht in aanvallend opzicht niet fantastisch. "In al die wedstrijden creëerden ze ook niet zo gek veel", vervolgt Frouws. Hij neemt de uitwedstrijd tegen AZ als voorbeeld. "AZ had de betere kansen en veel meer recht op de overwinning, maar toch trok FC Utrecht de overwinning over de streep."

Lees meer:
0 reacties