FC Utrecht-tegenstanders maken indruk: "Hij heeft zo diep gezeten"

Martin Jol
Martin Jol Foto: © Pro Shots

FC Utrecht werd zondagmiddag nog wat verder het moeras ingeduwd door Sparta. De Rotterdammers wonnen met 0-1 in Stadion Galgenwaard en Martin Jol vond twee Spartanen indruk maken.

"Ik had voor Mattijs Branderhorst kunnen kiezen of voor Kayne van Oevelen. Maar Joël Drommel is een verhaal op zich", begint Jol in De Telegraaf. Hij stelt de Sparta-goalie dan ook op in zijn Elftal van de Week. "Die heeft zo diep gezeten. Bij Sparta is hij inmiddels uitgegroeid tot de beste keeper van de Eredivisie. Ook tegen FC Utrecht hield hij met een aantal goede reddingen de nul."

En Drommel is niet de enige Spartaan. "Ajax heeft met Mika Godts en Rayane Bounida weer vleugelaanvallers die een man uit kunnen spelen. Maar ik kies voor een ander type. Shunsuke Mito verraste vorige week al met een doelpunt tegen Feyenoord. Nu bezorgde hij Sparta de zege op FC Utrecht na een perfecte counter. Na een Utrechtse hoekschop stak hij met Mitchell van Bergen razendsnel het hele veld over en stiftte de bal langs de keeper", aldus Jol.

Zet in op FC Utrecht tegen Excelsior!

FC Utrecht speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen Excelsior. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties