FC Utrecht-target fileert Heracles-beleid: "Zeer teleurstellend"

Michael Brouwer incasseert een treffer tegen PSV
Michael Brouwer incasseert een treffer tegen PSV Foto: © Pro Shots

Michael Brouwer zou in de belangstelling van FC Utrecht. Bij Heracles Almelo is zijn situatie uitzichtloos: Fabian de Keijzer gaat daar eerste keuze worden. Brouwer mag gratis weg uit Almelo.

"Het is natuurlijk zeer teleurstellend dat de club op basis van deze gronden tot deze keuze gekomen is. Ik had graag nog een jaar onder de lat gestaan bij mijn club maar dat is mij helaas niet gegund. Ik hoop dat er een mooie nieuwe uitdaging op mijn pad komt", liet Brouwer weten in het persbericht van Heracles, geciteerd door Voetbal International.

"Ik wil zeker nog tot mijn veertigste door. Ik zou in de toekomst nog wel willen kijken wat er verder nog in zit voor me. Over anderhalf jaar loopt mijn contract af en ben ik hier ruim twaalf jaar in dienst", vervolgt de loyale keeper. 

"Volgens mij wordt het dan ook een ander verhaal met betrekking tot een verlenging, omdat een contract voor bepaalde tijd maximaal twaalf jaar mag duren. Het lijkt me een uitdaging om tegen die tijd verder te kijken", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
FC Utrecht
16:45
Heracles Almelo
zo
17/08
Sparta Rotterdam
14:30
FC Utrecht
zo
24/08
FC Utrecht
14:30
Excelsior
zo
31/08
PEC Zwolle
14:30
FC Utrecht
zo
14/09
FC Utrecht
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
Bekijk de hele stand