FC Utrecht start met kaartverkoop van de eerste thuiswedstrijd

FC Utrecht-supporters op de tribune
FC Utrecht-supporters op de tribune Foto: © Pro Shots

De kaartverkoop voor de eerste thuiswedstrijd van FC Utrecht in de VriendenLoterij Eredivisie is van start gegaan, zo heeft de club bekend gemaakt. Op zaterdag 15 augustus om 18.45 uur neemt de ploeg het in Stadion Galgenwaard op tegen AZ.

Voor het eerste thuisduel van het seizoen 2026/2027 geldt een vrije verkoop. Supporters kunnen hun tickets online aanschaffen of terecht in de FC Utrecht Fanshop.

Door werkzaamheden aan het tram- en spoortraject rijdt de tram op zaterdag 15 augustus niet. Er wordt die dag vervangend busvervoer ingezet tussen 16.30 en 22.30 uur.

Vanaf opstaphalte C3 aan de Jaarbeurszijde van Utrecht Centraal vertrekken de bussen rechtstreeks richting Stadion Galgenwaard. De in- en uitstaphalte bevindt zich aan de Weg tot de Wetenschap, ter hoogte van het zebrapad tegenover de tramhalte. De bus rijdt zonder tussenstops naar het stadion.

Supporters die met de auto naar de wedstrijd komen, kunnen een parkeerkaart aanschaffen voor één van de volgende locaties:

  • Parkeergarage P3: €15,00 per dagkaart (zolang de voorraad strekt).
  • Parkeerterrein P4 (Utrecht Science Park, Sorbonnelaan): €5,00 per dagkaart (zolang de voorraad strekt).

Vanaf parkeerterrein P4 is het ongeveer vijftien minuten lopen naar Stadion Galgenwaard.

Lees meer:
0 reacties