FC Utrecht-spelers bij beste en slechtste spelers 1e seizoenshelft

Paxten Aaronson op de training van FC Utrecht
Paxten Aaronson op de training van FC Utrecht Foto: © Pro Shots

Het Algemeen Dagblad heeft op basis van hun beoordelingen de tien beste en slechtste spelers van de eerste seizoenshelft bekendgemaakt. In beide rijtjes is een speler van FC Utrecht terug te vinden.

Bij de beste tien spelers van de eerste seizoenshelft staat er één speler van FC Utrecht tussen. Hij staat met een gemiddelde beoordeling van 6,50 op de negende plaats. Hij scoorde dit seizoen vier keer voor FC Utrecht in de Eredivisie. Ook scoorde hij eenmaal in het bekertoernooi. Daarnaast gaf hij dit seizoen twee assists.

Echter, er staat ook een speler van FC Utrecht tussen de slechtst beoordeelde spelers van de eerste seizoenshelft. Dat is namelijk David Min. De spits heeft een gemiddelde score van 5,33, verspreid over twaalf duels. Daarmee heeft hij de een na slechtste beoordeling van de eerste seizoenshelft. Ruben Roosken van Heracles doet het nog slechter. Hij heeft ook een gemiddelde score van 5,33, maar dan verdeeld over vijftien optredens.

Zet in op FC Utrecht tegen Ajax!

FC Utrecht speelt zondag de uitwedstrijd bij Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties