FC Utrecht speelt slechte generale: "Daar is Jans erg goed in"

FC Utrecht heeft geen al te beste generale achter de rug in aanloop naar het begin van de Europa League. De ploeg van trainer Ron Jans ging afgelopen weekend onderuit tegen Fortuna Sittard, terwijl Olympique Lyon donderdagavond alweer de tegenstander is.

"We verliezen nu natuurlijk van Sparta, FC Groningen en Fortuna Sittard", begint Paul Pessel in Pessel & Boonen van RTV Utrecht. "Dat zijn negen punten die je op het eind de kop kunnen kosten om Europees voetbal te behalen. Je zal net die drie of vier punten tekort komen, die je in de beginfase had moeten halen."

"Het is natuurlijk niet vreselijk of heel erg dat je nu een paar keer verliest, maar je moet op het einde niet die punten tekort komen", gaat de supporter van FC Utrecht verder. "Anders zou het wel heel zuur zijn. Dan speel je nu Europees, maar kun je er geen vervolg aan geven. Ik hoop niet dat het op die manier doorwerkt."

"Ik moet wel zeggen dat ik wel zóveel vertrouwen heb in Ron Jans, dat die in ieder geval de neuzen wel weer de goede kant op gaat krijgen", haakt medesupporter Boonen in. "Het managen van zo'n team, daar is hij heel erg goed in. Maar gaat dat lukken voor donderdag?", besluit Boonen.

Lees meer:
0 reacties