FC Utrecht ruikt kansen: KRC Genk totaal niet in vorm in België

Bryan Heynen
Bryan Heynen Foto: © BSR Agency

FC Utrecht treft donderdag in de Europa League een KRC Genk dat verre van in vorm is. De Belgische ploeg ging afgelopen zaterdag met 2-1 onderuit bij Zulte Waregem en bevindt zich momenteel in de onderste regionen van de middenmoot van de Jupiler Pro League.

Voor FC Utrecht, dat in de competitiefase nagenoeg kansloos is voor overwintering, biedt het duel met Genk alsnog perspectief op een positief resultaat. De viervoudig landskampioen worstelt al langere tijd met zijn vorm en liet ook tegen Zulte Waregem een matige indruk achter.

Na een eerste helft zonder noemenswaardige kansen bleef het spelbeeld ook na rust pover. De openingstreffer van debutant Aaron Bibout kwam uit het niets, maar lang kon Genk daar niet van genieten. Marley Aké trok razendsnel de stand gelijk, waarna Wilguens Paugain Zulte Waregem de overwinning bezorgde.

In de Europa League staat Genk na zes speelrondes zestiende, zestien plaatsen boven FC Utrecht. De Domstedelingen hebben na vijf nederlagen en één gelijkspel alleen nog een theoretische kans om de tussenronde te bereiken.

Zet in op FC Utrecht tegen Feyenoord!

FC Utrecht speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties