FC Utrecht overtuigt niet: ''Op een of andere manier past het nog steeds niet goed bij elkaar''

FC Utrecht heeft sinds Dick Advocaat aan het roer is komen te staan de weg naar boven ingezet. De Domstedelingen wonnen al vier keer onder De Kleine Generaal en kunnen aankomend weekend stijgen naar de vierde plek.

"Ik kan niet anders zeggen dan dat het onder Dick Advocaat de betere kant op gegaan is", stelt Van Seumeren tegenover RTV Utrecht. "Maar het voetbal kan natuurlijk nog beter", aldus de algemeen directeur, die bijval krijgt van Gert Kruys.

"Er is best veel kwaliteit ingekocht, maar op een of andere manier past het nog steeds niet goed bij elkaar. De trainer is ook nog zoekende. Laatst werd er weer 4-4-2 gespeeld in oefenwedstrijd. Volgens mij beviel dat Advocaat wel goed", zegt Kruys.

Ook Van Seumeren is niet volledig content met het voetbal dat FC Utrecht tot dusver laat zien. "Nou ik ben niet ontevreden, maar ik ben ook niet tevreden. Ik denk dat er veel meer in de groep zit", besluit de algemeen directeur.

Lees meer: