FC Utrecht naar de Champions League? "Ik geloof dat het wel kan"

Kees Kwakman denkt dat FC Utrecht dit seizoen zomaar eens op een tweede plek in de Eredivisie kan eindigen. Een plek die een ticket voor de voorronde van de Champions League betekent. De voormalig voetballer zag de Domstedelingen in Rotterdam winnen van Feyenoord.

"Ik denk dat het wel kan", begint Kwakman in Dit was het weekend van ESPN. "Je hebt toch altijd wel verrassingen in het seizoen, die zijn er toch echt wel eens geweest? NAC Breda is een keer derde geworden, dat kan. FC Utrecht eindigt structureel bij de bovenste zeven, al jaren. En ze zijn ook weleens vijfde geworden, of vierde."

"Volgende week AZ thuis... Utrecht is een heel lastige ploeg om tegen te spelen", gaat de Volendamse oud-voetballer verder. "Veel ervaring, een paar jonge jongens. Het is niet heel sprankelend, maar nu met Haller erbij… ja, ik geloof er wel in, dat dat kan."

Kenneth Perez denkt echter dat de Domstedelingen met een plek in de top-vijf al een topseizoen hebben gedraaid. "Ze hebben wel een voordeel ten opzichte van de rest, omdat ze geen Europees voetbal spelen. Dat is ook wel een belasting voor de andere ploegen, dus daar hebben ze wel een voordeel aan. De top vijf zou een knappe prestatie zijn", aldus de Deense analist.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
za
1/03
FC Utrecht
16:30
NAC Breda
zo
9/03
Willem II
12:15
FC Utrecht
za
15/03
FC Utrecht
16:30
NEC Nijmegen
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 22 45 51
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
Bekijk de hele stand